Kontakt

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

  


Olof Eriksson, VD / Företagsutvecklare
Telefon: 040-22 15 66
Mobil: 0708-658492
E-post: olof.eriksson@coompanion.se


Abby Afriyie, Projektledare
Mobil: 0733-638950
E-post: abby.afriyie@coompanion.se


Malin Rindeskär, Projektassistent
Mobil: 073-363 89 51
E-post: malin.rindeskar@coompanion.se


Sara Ericsson, Företagsutvecklare, Landsbygdsutveckling
Mobil: 073-391 44 33
E-post: sara.ericsson@coompanion.se


Åsa Ohlsson, Projektledare, Easy Business-genom egenanställning
Mobil: 0733-63 86 23
E-post: asa.ohlsson@coompanion.se


Johan Broman, Företagsutvecklare, Ekonomiansvarig (föräldraledig t.o.m. dec 2018)
Mobil: 0733-631001
E-post: johan.broman@coompanion.se


Junaidah Minnhagen, Projektledare INitiativet Lund
Mobil: 070- 263 09 47
E-post: junaidah.minnhagen@coompanion.se


Jonas Carlstedt, Företagsutvecklare / kommunikation
Mobil: 0723-54 07 11
E-post: jonas.carlstedt@coompanion.se


Elin Dagerbo, Verksamhetsstrateg
Mobil: 070-091 91 41
E-post: elin.dagerbo@coompanion.se

 

 

Maila oss via formuläret nedan eller till skane@coompanion.se